Serwis komputerowy

Jedyny taki serwis w Andrychowie

Serwis komputerów stacjonarnych

Naprawiamy komputery stacjonarne wszystkich firm, a także tzw. „składaki”. Żadna usterka nie jest nam straszna. Na każdą usterkę udzielamy gwarancji 3 miesięcznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Ograniczają nas jedynie bardzo poważne uszkodzenia w przypadkach których naprawa przestaje być dla klienta opłacalna. Podczas wykonywania naprawy, dane zawarte na dyskach twardych i innych nośnikach dostarczonych przez klienta nie są kasowane ani udostępniane osobom trzecim. Zapewniamy 100% dyskrecję. Na życzenie klienta istnieje możliwość demontażu dysku twardego na czas naprawy, bez dodatkowych opłat.

Laptopy i notebooki

Medi-Comp.pl Profesjonalny Serwis Komputerowy to w pełni profesjonalne doskonale wyposażone centrum serwisowe oferujące wyłącznie profesjonalne naprawy komputerów przenośnych (laptopów, notebooków, netbooków) z gwarancją i w konkurencyjnych cenach. Jeżeli masz problem ze swoim laptopem, Twój notebook nie chce się uruchomić lub system operacyjny zawiesza się podczas startu – skontaktuj się z nami. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami pogwarancyjnych napraw laptopów. Jeżeli z pewnych powodów nie chcesz oddawać swojego sprzętu do serwisu autoryzowanego a boisz się podejmować naprawy na własną rękę lub naprawa w innym serwisie nie przyniosła rezultatów – ZAPRASZAMY!

Obsługa firm

Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne dla firm. Z naszej oferty korzystają wszystkie przedsiębiorstwa poszukujące oszczędności oraz najwyższego profesjonalizmu świadczonych usług. Dla Klientów decydujących się na podjęcie stałej współpracy przygotowaliśmy specjalną ofertę – usługi informatyczne oparte o prace wykonywane zgodnie z przyjętym harmonogramem, elastycznie dostosowywane do aktualnych potrzeb Klienta, pomoc zdalna oraz telefoniczna. Obsługa informatyczna Medi-Comp.pl Profesjonalny Serwis Komputerowy bazuje na profesjonalizmie i doświadczeniu zespołu pracowników. Dbając o zadowolenie swoich kontrahentów zapewniamy krótki czas realizacji zleceń również w przypadku pomocy doraźnej. Każdy z naszych Klientów traktowany jest w sposób indywidualny, a polecane rozwiązania dobierane są konkretnie pod kątem potrzeb każdej z firm.